streda 5. novembra 2014

mini R.I.P


(prosím, ospravedlňte foto z mobilu, nemám so sebou na kolejích foťák)

Ach jaj. Ja viem. Rádiové ticho mám zmáknuté na jedničku... Popravde, posledný mesiac som sa ani na chvíľu nezastavila. A to som ešte pred rokom krútila hlavou nad o rok staršou spolubydlou, ktorá mala 24/7 nos v knihách. Takže tento rok je rada na mne, aby mi plášť hral všetkými farbami z analytiky a okolo seba som šírila pachový oblak chemikálií. :)

Dosť už ale o mne, dnes mám pre vás mini-pidi spotrebované produkty, pričom jednému z nich som dlžná ospravedlnenie na stranu a pol. Minimálne.

GARNIER Perfect Primer 5 Seconds Blurr

Spočiatku som bola nadšená a moja spokojnosť pretrváva doteraz, jediné čo sa zmenilo, bol môj názor na to, že silikónové primery sú najlepšie. Báza krásne vyplnila póry (asi jej najväčšia prednosť) a makeup sa po nej roztieral jedna báseň. Na druhej strane, ak som použila priveľa, "fasáda" mala tendenciu otierať sa o oblečenie viac než zvyčajne. Od toho sa odvíjalo aj predĺženie výdrže, ktoré sa , v skratke, nekonalo. Aktuálne testujem novú bázu od Rimmelu (áno, tú ktorá na nás teraz skáče zo všetkých blogov) s tým rozdielom, že ja som si ju vybrala v rámci bežného nákupu v DM-ku.

L´Oreal Lumi Magique 

Po tom, čo som ho pochovala tak 3 patra pod zem, sa seriózne-vážne hanbím písať nasledovné riadky. Je to ten najlepší makeup aký som kedy vyskúšala (a dovolím si tvrdiť, že pre tých, ktorí hľadajú to, čo ja, aj v drogérii ako takej). Krásne zjednotí pleť, dá sa vrstviť a vytvorí zastretý rozžiarený efekt. Ako celok pleť pôsobí Ú Ž A S N E. Všetci okolo si mysleli, že makeup nenosím, že tak vyzerám stále, a potom ma kamoška videla večer odmaľovanú (nevykríkla, čo jej slúži ku cti :) ) a chcela vedieť, čo používam. Skutočnosť je taká, že sa odvtedy na všetky ostatné makeupy v drogérii (nedávno som si kúpila Rimmel Wake me up) pozerám krivým okom a idem zháňať Chanel Vitlumiere Aqua, ktorý by podľa všetkého mal byť veľmi podobný. Ak sa sklamem, skúsim Lancome Touche Eclat, keďže patrí pod L´Oreal ako zastrešujúcu spoločnosť. 

To byť odo mňa na dnes vše. :) Krásny večer.

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára